Slovnaft palivové karty

Informácie o novinkách
a zľavách nájdete na Facebooku
Biznis linka
0800 111 811 On-line kontaktný formulár
MÁM ZÁUJEM
O PONUKU

Zákaznícky servis spoločnosti SLOVNAFT, a.s., ponúka všetkým držiteľom palivových kariet podporu vo forme nonstop zákazníckeho centra. Okrem informácií o kartách vám bude nápomocné aj pri riešení neštandardných situácií.

Informácie o cene

Zákazník je uzrozumený s tým, že pri nákupe na Palivovú kartu je kúpna cena motorových palív počítaná z ceny uvedenej na tejto stránke. Zákazník zároveň berie na vedomie, že cena uvedená na tejto stránke nezodpovedá cene na stojanoch na čerpacích staniciach spoločnosti SLOVNAFT, a.s. v momente nákupu  motorových palív. Cena uvedená na tejto stránke je cenou priemernou z cien motorových palív na všetkých čerpacích staniach spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

V prípade  tankovania  prostredníctvom  palivových  kariet  SLOVNAFT  zaplatíte  na  všetkých  čerpacích staniciach  Slovnaft  za  natankované  motorové  palivá  rovnakú  cenu,  ktorá  sa  neodvíja  od  ceny  na konkrétnej  čerpacej  stanici,  ale  vypočíta  sa  nasledovne:  kartová  cenníková  cena  (priemer  cien všetkých ČS Slovnaft) mínus zľava.

 

Aktuálna výška kartovej cenníkovej ceny:

 
od 24. 2. 2018
1,325 1,468 1,186 1,329 0,589

 do 23. 2. 2018

1,310 1,453 1,171 1,314 0,589

 

Garancia najnižšej ceny  -  ak  by  nastala  situácia,  že  cena  na  konkrétnej  čerpacej  stanici  Slovnaft by  bola  nižšia  ako cena  pre  zákazníka  (zvýhodnená  kartová  cena  podľa  podmienok jednotlivého zákazníka), bude zákazníkovi účtovaná cena na tejto konkrétnej čerpacej stanici, teda nižšia cena.