Slovnaft palivové karty

Informácie o novinkách
a zľavách nájdete na Facebooku
Biznis linka
0800 111 811 On-line kontaktný formulár
MÁM ZÁUJEM
O PONUKU

Prihlásenie

Dovoľujeme si vám predstaviť nové Kartové centrum MOL Group kariet, ktoré nahrádza pôvodné Virtuálne kartové centrum.

Prístupové role zostávajú v novom systéme rovnaké, nemusíte ich znovu nastavovať. Všetky vaše dáta uložené v starom systéme (napríklad história transakcií, informácie o kartách) sú automaticky dostupné v novom systéme.

V prípade, že máte akékoľvek problémy alebo ťažkosti pri používaní alebo prihlásení sa do Kartového centra, obráťte sa na našu bezplatnú Biznis linku (0800 111 811, kontaktne.centrum@slovnaft.sk) alebo na vášho obchodného zástupcu.

Prihlásenie

Ak ste sa v roku 2017 neprihlásili do pôvodného Virtuálneho kartového centra ani raz, požiadajte cez registráciu o nový prístup do Kartového centra.

 

Kartové centrum – komplexná správa vašich kariet 24 hodín denne

 

Kartové centrum vám prináša moderný, efektívny a hlavne bezplatný nástroj na rýchlejšie a efektívnejšie vybavenie administratívnych úloh spojených s palivovými kartami spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

Objednanie, zablokovanie, zmena limitu karty alebo stiahnutie komplexných reportov je otázkou len niekoľkých sekúnd. S Kartovým centrom máte všetko na dosah ruky, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Používateľský prístup vám zriadime do 24 hodín od odoslania vyplneného registračného formulára.

Pre všetkých držiteľov palivových kariet je k dispozícii nonstop služba zákazníkom na bezplatnom telefónnom čísle: 0800 111 811 alebo e-mailová adresa LinkapomociCS@slovnaft.sk, prípadne počas pracovných dni e-mailova adresa kontaktne.centrum@slovnaft.sk