Slovnaft palivové karty

Informácie o novinkách
a zľavách nájdete na Facebooku
Biznis linka
0800 111 811 On-line kontaktný formulár
MÁM ZÁUJEM
O PONUKU

  • vašu kartu si môžete opakovane dobíjať
    v akejkoľvek sume
  • využite najväčšiu sieť čerpacích staníc Slovnaft na Slovensku
  • tankujte lacnejšie a bez zbytočných transakčných poplatkov
  • nepotrebujete žiadnu hotovosť
mám záujem o ponuku

GREEN predplatná palivová karta

Používanie GREEN predplatnej palivovej karty vám prinesie celý rad výhod a istotu špičkových palív TEMPO Plus a EVO.
Tento typ palivových kariet je určený pre podnikateľov (právnické aj fyzické osoby – SZČO) a umožňuje tankovanie za výhodnejšie ceny, podobne ako je to pri palivových kartách GOLD a SILVER.

GREEN palivová karta platí tri roky a dobíjate ju neobmedzene ľuboboľnou sumou prostredníctvom bankového prevodu alebo jednoducho a rýchlo na ktorejkoľvek čerpacej stanici SLOVNAFT. K jednému GREEN účtu môže byť vydaných viacero GREEN kariet.

Výhody GREEN predplatnej palivovej karty

Najväčšia sieť čerpacích staníc

Sieť čerpacích staníc SLOVNAFT je najväčšou na území Slovenskej republiky. Značka SLOVNAFT je garanciou motorových palív špičkovej kvality a širokého sortimentu obchodného tovaru a služieb.

Podrobné informácie o sieti čerpacích staníc nájdete v sekcii Kde môžem karty použiť

V prípade záujmu o palivovú kartu s platnosťou v 11 európskych krajinách na viac ako 3000 čerpacích staniciach vám odporúčame informácie o GOLD palivovej karte.

Výhodnejšie tankovanie a mesačná fakturácia

Kartovým zákazníkom poskytujeme zvýhodnenú cenu, ktorá bude priamo
zahrnutá vo faktúre.

Na všetkých čerpacích staniciach Slovnaft pritom zaplatíte za natankované motorové palivá rovnakú cenu, ktorá sa neodvíja od ceny na konkrétnej čerpacej
stanici, ale vypočíta sa nasledovne: kartová cenníková cena (priemer cien všetkých
ČS Slovnaft) mínus zľava. Zákazníkovi pri platbe na čerpacej stanici je účtovaná kartová cenníková cena, pričom zľava je zákazníkovi vrátená na kartu (kartový účet) do 3 dní.

Dávame vám garanciu najlepšej ceny - ak by nastala situácia, že cena na konkrétnej čerpacej stanici Slovnaft by bola nižšia ako cena pre zákazníka (zvýhodnená kartová cena podľa podmienok jednotlivého zákazníka), bude zákazníkovi účtovaná cena na tejto konkrétnej čerpacej stanici, teda nižšia cena.

Žiadne dodatočné poplatky súvisiace s používaním kariet

Neplatíte žiadne servisné a transakčné poplatky súvisiace s využívaním palivových
kariet, ako napríklad blokovanie kariet, servis cez Internet a podobne.
Za samotné vydanie karty platíte iba jednorazový poplatok vo výške 1,60 eura.

Platba mýta na Slovensku

Sprostredkujeme pre vás uzavretie zmluvy a máte možnosť platby mýta prostredníctvom palivovej karty. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Mýto.

Bezpečné používanie

Karta môže byť použitá len po zadaní osobitne prideleného a dôverne oznámeného PIN kódu. Každý nákup je autorizovaný online kartovou centrálou.

Prípadnú stratu alebo odcudzenie karty držiteľ oznámi nonstop linke, ktorá zabezpečí zablokovanie karty ihneď, najneskôr však do 1 hodiny od nahlásenia. Používateľ má tiež možnosť kartu zablokovať online cez Kartové centrum.

Možnosť nastaviť, za aké produkty a služby je možné pomocou karty platiť

Pre každú palivovú kartu je možné stanoviť rozsah tovaru a služieb,
ktoré je možné jej prostredníctvom platiť. Tiež môžete stanoviť denný, týždenný, mesačný, štvrťročný alebo ročný limit objemu platieb prostredníctvom danej karty.

24/7 Online prehľad o kartách

Prostredníctvom internetu (Kartové centrum) môžete detailne a nonstop sledovať všetky uskutočnené transakcie na dennej báze a to aj podľa rozličných filtrov.

Nonstop Zákaznícke centrum

Kedykoľvek máte k dispozícii bezplatnú zákaznícku Biznis linku, kde vám ochotne poradíme v oblasti palivových kariet a veľkoobchodného predaja pohonných hmôt. Bezplatné telelefónne čísloje vám plne k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod. Našu Biznis linku môžete použiť aj mimo pracovných hodín, či potrebujete nahlásiť stratu palivovej karty, jej krádež alebo potrebujete pomôcť z dôvodu zabudnutého PIN kódu. Váš hovor bude automaticky presmerovaný na Linku Pomoci, ktorá funguje nonstop 24/7.