Slovnaft palivové karty

Informácie o novinkách
a zľavách nájdete na Facebooku
Biznis linka
0800 111 811 On-line kontaktný formulár
MÁM ZÁUJEM
O PONUKU

Mýto v Českej republike

Naše palivové karty umožňujú jednoduchšie a pohodlnejšie používanie mýtneho systému v Českej republike. Platba mýta prostredníctvom elektronického mýtneho systému je povinná pre motorové vozidlá určené na prepravu tovarov s celkovou hmotnosťou nad 3,5 t. Výber mýta sa uskutočňuje dvoma základnými spôsobmi:

 

Režim PrePaid - prevádzkovateľ vozidla môže využívať vymedzené úseky ciest  až po uhradení mýta

  • Je potrebné sa zaregistrovať na kontaktom alebo distribučným mieste. Je potrebné si vyzdvihnúť OBU jednotku na kontaktom alebo distribučnom mieste  a zaplatiť za ňu zálohu 1 550 CZK., je to možné pomocou GOLD medzinárodnej palivovej karty. Nabitie OBU jednotky je možné prostredníctvom GOLD medzinárodnej palivovej karty (maximálny denný limit je 15 000 CZK). Mýto je možné zaplatitiť na všetkých viac ako 280 kontaktných a distribučných miestach (nájdete pod značkami PAP OIL a SLOVNAFT). Hodnota nabitia je zobrazená priamo vo faktúre.

 

Režim PostPaid - prevádzkovateľ vozidla môže používať vymedzené úseky ciest pred úhradou mýta

  • Je potrebné sa zaregistrovať u poskytovateľa mýtnych služieb. Registrácia je možná na Kontaktnom mieste prevádzkovateľa mýta alebo prostredníctvom Vášho obchodného zástupcu, ktorý Vám poskytne všetky potrebné dokumenty.   Mýto sa účtuje na základe skutočne prejazdených úsekov ciest, ktoré sú spoplatnené.

Zoznam distribučných miest

Zoznam kontaktných miest

 

Mýtne poplatky v ČR sú účtované  bez DPH. Sú fakturované v samostatnej faktúre, ktorá je zaslaná v jednej obálke  spolu s faktúrou za tankovanie.

Dodatočné informácie o platbe mýta v Českej republike nájdete na oficiálnej stránke http://mytocz.eu/, ktorá je k dispozícii v deviatich jazykoch. V prípade otázok neváhajte kontaktovať Vášho obchodného zástupcu alebo Kontaktné centrum.